Image Alt

Omnie

  /  Omnie

I wish… powstało z mojej wielkiej fascynacji pięknem i tworzeniem niebanalnych projektów, a także ogromnej sympatii do ludzi i nieustającej przyjemności z przebywania wśród nich. Słowo projekt nie padło tu przypadkowo – do wszelkiego rodzaju przyjęć i eventów należy podchodzić całościowo – rozplanować je, rozpisać i wiele różnych elementów połączyć w jedną spójną wizję, biorąc pod uwagę nie tylko względy estetyczne, ale też komfort i zadowolenie uczestników. Tylko wtedy powstaje coś pięknego.

Jestem certyfikowaną Wedding Plannerką, oraz Event Managerką (roczne studium ukończone na Uniwersytecie Warszawskim). Ponadto (a może przede wszystkim 😉 ) jestem magistrem prawa oraz magistrem prawa kanonicznego – to wykształcenie pozwala mi pomóc Wam przy podpisywaniu wszelkich umów oraz omówić prawne wątpliwości jakie możecie mieć w związku ze zmianą nazwiska czy stanu cywilnego. Wieloletnie doświadczenie w zawodzie prawniczki uczula mnie na wiele niuansów związanych z organizacją przyjęć, na które zazwyczaj nie zwraca się uwagi.

Jestem też magistrem psychologii, a także certyfikowaną mediatorką rodzinną – pozwala mi to na widzenie szerszego kontekstu wszelkich problemów z jakimi się mierzycie oraz pomaga znajdować rozwiązania. Szczególnie, gdy pojawiają się napięcia i nieporozumienia (zrozumiałe, gdy poziom stresu związanego z przygotowaniami do wielkich wydarzeń sięga zenitu).

Przez całe swoje nastoletnie życie trenowałam sportowy taniec towarzyski. Niestety ostatecznie wybrałam inny scenariusz i nie kontynuowałam tej pasji w życiu zawodowym, jednak taniec zawsze był bardzo ważnym elementem mojej codzienności, Po kilkunastu latach wróciłam do tej wielkiej miłości przygotowując pary do pierwszego tańca. Lekcje ze mną odbywają się zupełnie bezstresowo, w przyjaznej atmosferze, nigdy niczego nie narzucam – to Wy jesteście najważniejsi, Wasze pomysły i oczekiwania.

Zarówno w życiu codziennym, jak i od święta uwielbiam otaczać się tematami wyjątkowymi, unikatowymi. To wszystko w połączeniu z doświadczeniem pozwala mi stworzyć ofertę, która otoczy Was opieką na wielu płaszczyznach.
Close