Q&A

Jestem osobą, która zadba o Was jak nikt inny. Uwielbiam realizować projekty, które na pozór wydają się nieosiągalne. Jako prawniczka i psycholog mogę zagwarantować Wam odpowiednią opiekę i zrealizować Wasze marzenia w najbardziej profesjonalnych warunkach. Jestem zawsze otwarta na Wasze pomysły, oczekiwania i potrzeby, a każdy projekt jest zrealizowany zgodnie z oczekiwaniami klienta
Zacznijmy od spotkania. Przedstawcie mi Wasze inspiracje i pomysły. Na tej podstawię przygotuję projekt i ofertę. Następnie przedstawiam Wam wybranych usługodawców i wspólnie ustalamy wszystkie szczegóły. Później towarzyszyć Wam będę do samego wielkiego dnia, a także w jego trakcie. Kiedy emocje już opadną, jeśli będziecie mieć ochotę spotkamy się na kawie i opowiecie mi o swoich wrażeniach 😊
Cena zależy od zakresu usług, na który pakiet się zdecydujecie. W celu poznania szczegółów konkretnych ofert zapraszam do zakładki Oferta. Jestem też otwarta na wszelkie nietypowe zlecenia. Wtedy koszty ustalamy indywidualnie.
Przygotowanie wszystkiego może trwać zarówno trzy lata, jak i 3 miesiące. Wszystko zależy od okoliczności. Czy warto rozkładać przygotowania na 3 lata w przód? Nie. Dlaczego? Po pierwsze ciężko się wtedy cieszyć okresem oczekiwań. Po drugie: w tym czasie możecie znaleźć cztery nowe sale weselne, które podobają się Wam bardziej, zmieni się Wam gust lub zmieni się moda. Najwygodniejszym czasem jest około 10-12 miesięcy. Oczywiście podejmuję też się zadań specjalnych. Jest masa powodów, dla których ślub chcecie wziąć w ciągu miesiąca. W tym czasie też da się znaleźć rewelacyjnych usługodawców i przygotować wszystko co trzeba.
Spokój, czas, bazę sprawdzonych usługodawców, mnóstwo pomysłów i inspiracji. Dostaniecie ode mnie pakiet gotowych rozwiązań, co pozwoli Wam pominąć wszelkie frustracje wynikające z nieodpisujących usługodawców i zamiast spędzać dobę na przeglądaniu ofert DJa spędzicie czas na przykład idąc na spacer, czytając książkę lub oglądając film. Wedding Plannerka dba też o budżet i ma często dostęp do lepszych cenowo ofert.
Na co dzień żyję i pracuję w Warszawie. Jeśli planujecie ślub w tych okolicach, ale nie ma Was stacjonarnie – z przyjemnością pomogę na odległość – zdalnie. Jeśli organizujecie ślub w innym województwie, to nie jest to żadnym problemem. Piszcie i pytajcie, ustalimy różne opcje.
Close